Miks on 2021. aasta parim aeg Kamado Joe® keraamilise grilli ostmiseks

Ameerika grillistuudio kiidab Kamado Joe® tooteid.

Ameeriklased on teadupärast suured grillijad – grilli võib leida pea iga ameeriklase taga-aiast ning nemad juba oskavad headest toodetest lugu pidada. Kalifornia grillistuudio Bay Area BBQ Islands on oma blogis avaldanud Kamado Joe® toodete kohta käiva arvustuse, kus toovad välja rea põhjuseid, miks 2021. aasta on just paras aeg investeerida selle grillimaailma superstaari soetamisse.

Traditsioonine ja järeleproovitud – tihti arvatakse, et Kamado Joe® on BBQ areenil uus tulija. Tegelikult pole see päris tõsi, inimkond on kasutanud keraamilisi lahendusi toiduvalmistamisel juba üle 3000 aasta! Eesootav suvi on just paras aeg, et naasta juurde juurde, veeta aega õues valmistades maitsvaid roogi.

Suur valik keraamilisi grille – VAATA TOOTEID

Kui oled otsustanud soetada Kamado Joe® keraamilise grilli, siis on sul suur hulk erinevaid valikuvõimalusi, kus leidub sobiv grill igaks otstarbeks ja igale eelarvele. Leidub taskukohaseid baaslahendusi, aga ka eriti nõudlikule grillijale sobivaid pelletküttega ja wi-fi ühendusega tooteid. Alati võib kindel olla, et need komponendid, mis Kamado Joe® eriliseks teevad, on olemas igal tootel.

Nii näiteks tuleb Classic seeria keraamiliste grillidega muuhulgas ka koos Divide & Conquer® paindliku küpsetamissüsteemiga ja patenteeritud roostevabast metallist väljalibiseva tuhasahtliga. ProJoe® grillil on aga juba patenteeritud SloRoller Hyperbolic suitsukamber, roostevabast terasest õhuava käepide, traatvõrguga kuumakindel klaaskiudtihend ja palju muid lisasid ja funktsionaalsusi.

AMORDIGA KAANEHING

Kõrgklassi kvaliteet.

Kamado Joe® grille toodetakse alates 2009. aastast – nüüdseks juba üle kümne aasta. Selle aja jooksul on nad omale nime teinud ja just see kaubamärk murrab jõudsalt parimate BBQ-grillide edetabelitesse. Ja selle edu üheks peamiseks põhjuseks ongi toodete muljetavaldav kvaliteet. Grillid toodetakse Yixingis, Hiinas ja sealsete käsitöömeistrite kvaliteedistandardid on väga kõrgetasemelised. Enamus Kamado Joe® grillide tihendid on traatvõrguga kuumakindlad klaaskiudtihendid. See tagab, et tegemist on teistest sama hinnaklassi keraamilistest grillidest tunduvalt vastupidavama tihenditega. Ka grilli alusraam ja rattalukustid on tehtud paksust ja kvaliteetsest tsingitud terasest – seeläbi on grillid stabiilsed ja mugavad kasutada.

Hulk lisavarustust sisaldub toote hinnas.

Kamado Joe® konkurentidel on kombeks vajalikku lisavarustust eraldi juurde müüa ja sellega võivad kaasneda olulised lisakulud. Kamado Joe® keraamilistel grillidel seevastu on kõik esmavajalik BBQ lisavarustus juba toote hinna sees. Kõigil tootevalikus olevatel grillidel on olemas tsingitud terasest seisurattad, tuhatarvikud, tarvikute hoidja, külgriiulid, käepidemed ja patenteeritud väljalibisev tuhasahtel. Kõrgema hinnaklassi toodetel on tasuta lisavarustuse valik veelgi suurem. Nii näiteks sisaldub Kamado Joe Classic® III mudeli hinnas patenteeritud Sloroller Hyperbolic suitsukamber ja kolmetasandiline paindlik küpsetussüsteem Divide & Conquer®

Kõrgetasemeline klienditugi ja lai kasutajakogukond.

Olgugi, et Kamado Joe® on veel võrdlemisi noor kaubamärk on kasutajatest moodustunud juba omamoodi kokkuhoidev kogukond lojaalseid fänne, kes vahetavad erinevates valdkonnafoorumites aktiivselt infot, nõuandeid, näpunäiteid ja retsepte. Tootja klienditugi saab olla õigustatult uhke selle üle, et klientide probleemid lahendatakse kiirelt ja tõhusalt.

Ahvatlevad garantiilahendused.

Garantiipakkumuste sisu ja pikkus ütleb paljugi kaubamärgi usaldusväärsuse kohta. Kamado Joe® annab oma kogu oma tootevalikule piiratud eluaegse garantii (teatud perioodierisused tulenevad kasutatud materjalide erinevustest). Kõikidel metallist ja malmist tooteosadel on viieaastane garantiiperiood ning soojusdeflektoril ja pizzakivil kolmeaastane garantii. Oluline on silmas pidada, et garantii kehtib ainult juhul, kui ostate oma toote autoriseeritud edasimüüjalt. Vt kõiki Kamado Joe® keraamilisi grille ja lisavarustust SIIT

Investeering tasub ennast pikas plaanis ära.

Tõsi – Kamado Joe® grillid pole odavad. Aga seda põhjusega – keraamiliste grillide tootmises ei saa teha kvaliteedis järeleandmisi. Kui Sinu grill on tehtud odavatest ja ebakvaliteetsetest materjalidest, siis võib söekuumus selle juba paari kasutuskorraga pragunema panna. Kamado Joe® toodetega seda ei juhtu ning saad kindel olla, et uue toote ostmiseks ei pea niipea lisakulutusi tegema. Lisaks veel juba eelmainitud pluss, et esmavajalikke lisatarvikuid ei pea juurde ostma ja need sisalduvad tootehinna sees – mingeid varjatud kulusid ei ole.

Silmapaistvad tooteomadused.

Kõik eelkirjutatu peaks juba igaüht veenma, miks Kamado Joe® grillid on fantastilised ja miks soetada just selle kaubamärgi toode. Aga siiski on veel mõned olulised nüansid, mis peaksid andma kindlat tunnistust, et tegemist on esmaklassilise grillvarustusega.

Grillide oluliseks omaduseks on amordiga hingesüsteem – see muudab grilli kaane 95% kergemaks – kaant on lihtsam tõsta ning välditud on olukorrad, kus raske grilligaas mürtsuga kinni kukub. Ühtlasi on grillikaane sees sisseehitatud termomeeter – küpsetuskuumust saab jälgida ilma kaant avamata ja grillimistemperatuur püsib seeläbi stabiilsem.

Puhastusprotsess on tehtud võimalikult lihtsaks – lihtsalt tõmba tuhasahtel välja ja tühjenda!

 

PATENTEERITUD TUHASAHTEL

Ning lõpetuseks – kõrgema hinnaklassi toodetel on roostevabast terasest söemahuti, mida on peale grillimist superlihtne puhastada. Kuna mahuti eraldab põlemata söe tuhast, siis jääb ära ka tüütu tuhasõelumine.

Grillimine Kamado Joe® keraamiliste grillidega on imelihtne. See sobib nii algajale grillisõbrale kui profesionaalsele kokale! www.etak.ee on volitatud Kamado Joe® keraamiliste grillide ning lisavarustuse jaemüüja Eestis!

VAATA  KAMADO JOE® TOOTEID

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga